Segregatory na dokumenty

W pracy biurowej kluczowe jest utrzymanie porządku. Przechowywanie i archiwizowanie na bieżąco dokumentacji to jednocześnie największe wyzwanie, przed jakim stają zespoły zajmujące się administracją. Czasem najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze. Zamawiając dostępne w naszej ofercie segregatory w formacie A4 stworzycie prosty i czytelny system do przechowywania, dzięki któremu zaprowadzicie ład w pomieszczeniu. Bez trudu znajdziecie też interesujące Was dokumenty, dzięki czemu zaoszczędzicie czas.

Do biura, firmy i do domu

Segregator A4 to niepozorny produkt, który jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura czy sekretariatu. Artykuły wykorzystamy także w domu, tworząc przestrzeń na gromadzenie rachunków, umów czy badań lekarskich. Akcesoria, do których wepniemy koszulki, mogą też posłużyć do przechowywania pamiątek dziecka – laurek, pierwszych rysunków czy dyplomów.

Segregator na dokumenty zamówicie u nas w wielu wariantach, dopasowując produkt do własnych potrzeb. W dobrej organizacji pomogą kolory – możecie przeznaczyć artykuł w konkretnym odcieniu na faktury, inny na umowy z kontrahentami, a jeszcze inny na sprawy związane z pracownikami. Polecane przez nas modele różnią się też szerokością grzbietu – dostępne w sklepie produkty występują w wersji z szerszym i węższym grzbietem. Prezentowane w tej kategorii produkty A4 posiadają twardą okładkę, dzięki czemu przechowywane w środku arkusze papieru są lepiej chronione. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem i składania zamówień!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl