BING PUZZLE  4686 Bing puzzle 4686
Producent: DANTE
Cena: 25,02 zł
szt.
zobacz więcej
CZYJA TO ZGUBA- PUZZLE 5028 Czyja to zguba- puzzle 5028
Cena: 13,12 zł
szt.
zobacz więcej

Zapewniają doskonałą rozrywkę nie tylko dla najmłodszych, ale też dla całych rodzin! Puzzle – bo o nich mowa - pobudzają wyobraźnię i pozwalają na miłe, a przy tym pożyteczne spędzenie wolnego czasu zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie.

W asortymencie posiadamy zarówno tradycyjne układanki dla dzieci, jak i puzzle 3D. Poszczególne produkty różnią się liczbą oraz wielkością elementów, a także wzorem. To zarówno motywy zwierzęce, inspirowane codziennym życiem, jak i bajkowe. Pozwala to na idealne dopasowanie nie tylko pod kątem stopnia trudności, ale też zainteresowań.

Należy pamiętać, by dopasować układanki do wieku pociechy. By ułatwić to zadanie, producenci zamieszczają na opakowaniach informacje o minimalnym wieku użytkowników. W ofercie posiadamy artykuły pochodzące wyłącznie od zaufanych producentów, takich jak Dante, Trefl S.A., Distri Sp. z o.o., Madej, Simba, Granna i nie tylko.

Podstawowe cechy puzzli to:

  1. Kawałki: Puzzle składają się z kawałków, które łączą się ze sobą, aby utworzyć obraz lub wzór. Kawałki mogą mieć różne kształty, kolory i wzory.

  2. Obraz: Puzzle są zazwyczaj oparte na konkretnym obrazie lub wzorze, który jest reprodukowany na płaskiej powierzchni przez połączenie wszystkich kawałków.

  3. Trudność: Puzzle mogą mieć różny stopień trudności, zależnie od liczby kawałków i złożoności obrazu. Istnieją puzzle dla dzieci, które mają mniej elementów i są łatwiejsze do ułożenia, oraz dla dorosłych, które mogą mieć tysiące kawałków i bardzo skomplikowane wzory.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl