BLOXIES 1SZT 0081 Bloxies 1szt 0081
Cena: 25,89 zł
szt.
zobacz więcej
BLOXIES 2-PAK 0098 Bloxies 2-pak 0098
Cena: 39,25 zł
szt.
zobacz więcej
CITY POCIĄG MIEJSKI 0008 City pociąg miejski 0008
Producent: SIMBA
Cena: 73,00 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI (96/192) 0997 Klocki (96/192) 0997
Producent: MIDEX
Cena: 7,12 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI 16-ELEM. 4980 ADAMIGO Klocki 16-elem. 4980 adamigo
Producent: ADAMIGO
Cena: 21,50 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI 20-ELEM. 3983 ADAMIGO Klocki 20-elem. 3983 adamigo
Producent: ADAMIGO
Cena: 24,39 zł
szt.
zobacz więcej
KLOCKI 24 ELEMENTY 4614 Klocki 24 elementy 4614
Producent: ADAMIGO
Cena: 25,83 zł
szt.
zobacz więcej

Są kolorowe, przyciągają uwagę i zachęcają najmłodszych do kreatywnego spędzania wolnego czasu. Prezentowane w naszej ofercie klocki dla dzieci to propozycje idealne na prezent dla każdego malucha. Polecamy zarówno mniejsze, jak i większe zestawy, składające się nawet z kilkuset elementów dla dziewczynek i chłopców.

Co więcej, w naszym sklepie internetowym znaleźć można nie tylko klasyczne warianty, ale też te tematyczne, które pozwalają zbudować farmę, baśniowy domek, pojazdy policyjne lub wojskowe. To jednak nie wszystko, ponieważ w ofercie mamy również klocki edukacyjne, np. do nauki literek.

Dlaczego warto podarować dziecku klocki?

Taki prezent ma wiele zalet. Klocki dla dzieci podarowane dziewczynce lub chłopcu wspierają kreatywność oraz umiejętności manualne. Możliwość łączenia i tworzenia większych brył sprawia, że maluchy uczą się logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów. Nie bez znaczenia jest fakt, że klocki pozwalają trenować cierpliwość oraz koncentrację. To również szansa dla dzieci bawiących się wspólnie na nawiązywanie kontaktów społecznych z innymi maluchami. Właśnie dzięki takiej twórczej zabawie dziewczynki i chłopcy uczą się negocjowania oraz myślenia perspektywicznego. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że w przypadku zestawów tematycznych najmłodsi mogą też rozwijać swoje słownictwo oraz zmysł estetyki.

Dzieciaczkowo.pl - duży wybór klocków dla dzieci

Przyjrzyj się naszej ofercie i już dziś zamów najlepszy prezent dla dziewczynki lub chłopca. Klocki dla dzieci dostępne w naszym sklepie internetowym to zestawy przyciągające uwagę różnorodnością oraz kolorystyką. Sprawdzą się idealnie podczas codziennej zabawy, angażując maluchy na wiele godzin. Spraw przyjemność najmłodszym i wybierz wariant klasyczny w worku lub w wiaderku, składający się z kilkuset elementów lub zestaw tematyczny, np. pojazd strażacki, farmę, samochód policyjny czy domek. Z pewnością docenisz duży wybór oraz konkurencyjne ceny dostępnego asortymentu. Serdecznie zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl