7251KALAMBURY 7251kalambury
Producent: ABINO NT
Cena: 37,01 zł
szt.
zobacz więcej
ANGIELSKI w PIGUŁCE 2175 Angielski w pigułce 2175
Producent: ABINO NT
Cena: 10,80 zł
szt.
zobacz więcej
CALINECZKA - gra planszowa Calineczka - gra planszowa
Producent: ADAMIGO
Cena: 33,05 zł
szt.
zobacz więcej
CHIŃCZYK TRYLMA 1693 Chińczyk trylma 1693
Producent: ALEXANDER
Cena: 20,86 zł
szt.
zobacz więcej
CHIŃCZYK/ WARCABY MINI 7242 Chińczyk/ warcaby mini 7242
Producent: ALEXANDER
Cena: 15,08 zł
szt.
zobacz więcej
CZERWONY KAPTUREK - gra planszowa Czerwony kapturek - gra planszowa
Producent: ADAMIGO
Cena: 38,82 zł
szt.
zobacz więcej
D38295 / SZACHY (6/12) BW PB D38295 / szachy (6/12) bw pb
Producent: MIDEX
Cena: 34,58 zł
szt.
zobacz więcej
DOBRE WYCHOWANIE - mini Dobre wychowanie - mini
Producent: ADAMIGO
Cena: 22,94 zł
szt.
zobacz więcej

Rozwijają, usprawniają motorykę, uczą logicznego oraz abstrakcyjnego myślenia, wprowadzają nutę zdrowej rywalizacji, a do tego sprawiają mnóstwo frajdy. W naszym sklepie, który powstał z myślą o najmłodszych, zebraliśmy bogaty zbiór różnego rodzaju gier. Będą niezastąpione podczas długich jesiennych i zimowych wieczorów, podczas podróży oraz w trakcie wizyty kolegów. Dobra zabawa gwarantowana!

Gry dla dzieci – świetny sposób na spędzanie wolnego czasu dla całej rodziny

Spędzajcie czas ucząc się i bawiąc jednocześnie. Usiądźcie nad planszą do klasyków takich jak chińczyk czy warcaby i spróbujcie przechytrzyć przeciwnika. Znajdźcie odpowiedzi na pytania z Milionerów lub przekonajcie się, ile radości sprawi kupienie kolejnego domu w grze Monopoly. Uczcie się anatomii i gramatyki wybierając tematyczne planszówki o walorze edukacyjnym. Sprawdźcie, co jeszcze dla Was przygotowaliśmy! Nasze planszówki możesz kupować bez okazji, ale podpowiemy, że świetnie sprawdzą się w charakterze prezentu urodzinowego czy upominku pod choinkę.

Gry planszowe towarzyskie rodzinne , edukacyjne , karciane to gry , które są przeznaczone do zabawy dla całej rodziny, promując interakcję społeczną, naukę i rozrywkę. Oto kilka cech charakterystycznych dla tego rodzaju gier:

  1. Rodzinna przyjazność: Gry karciane rodzinne są zazwyczaj przeznaczone dla różnych grup wiekowych, dzięki czemu mogą być grane przez całą rodzinę. Mechanika gry jest zwykle prosta i zrozumiała, co pozwala dzieciom i dorosłym uczestniczyć w zabawie.

  2. Edukacyjny aspekt: Choć gry karciane rodzinne są głównie rozrywkowe, często zawierają elementy nauki, takie jak liczenie, rozwiązywanie problemów, logiczne myślenie lub pamięć. Te umiejętności są subtelnie wplecione w mechanikę gry, aby gracze mogli uczyć się podczas zabawy.

  3. Współpraca i komunikacja: Niektóre gry karciane rodzinne promują współpracę i komunikację między graczami. Mogą to być gry, w których gracze muszą współpracować, aby osiągnąć wspólny cel lub rozwiązać problem.

  4. Zróżnicowane tematy: Gry karciane rodzinne mogą opierać się na różnych tematach, takich jak przygoda, fantastyka, nauka, historia czy przyroda. Istnieje wiele różnych gier, co pozwala rodzinie wybrać taką, która najlepiej odpowiada ich zainteresowaniom.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl